O Sklepie

Szanowny Kliencie,

znajdujesz się w pierwszym w Polsce internetowym sklepie z filtrami do wody. W 2002 roku uruchomiliśmy sklep internetowy oferujący filtry wodne lidera w branży, firmy Aquafilter. Aktualnie z uwagi na wieloletnie doświadczenie i wysoką jakość obsługi Klientów, jesteśmy autoryzowanym a w wielu przypadkach głównym bądź wyłącznym partnerem dla wielu znakomitych producentów systemów uzdatniania wody i marek produktów oferowanych w całej Europie. Oferujemy wyłącznie oryginalne produkty m.in. następujących marek:

  • Aquafilter (Europa) -  Producent filtrów do wody, oferujący największą gamę rozwiązań do uzdatniania wody w mieszkaniach, domach i firmach. Prawdopodobnie nie ma drugiej tak innowacyjnej firmy z branży uzdatniania wody, ciągle rozwijającej i tak już najszerszą ofertę filtrów wody, odwróconej osmozy i rozwiązań pokrewnych. To w ofercie Aquafilter można znaleźć najbardziej zaawansowane wkłady wymienne do uzdatniania i filtracji wody. Firma Aquafilter w naszej ocenie oferuje produkty najlepiej przystosowane do samodzielnego montażu przez osoby nieobeznane z technologią uzdatniania wody. Do urządzeń dołączane są fabryczne, profesjonalnie opracowane instrukcje montażu. Powszechny dostęp do materiałów eksploatacyjnych tego producenta, pozwala na wieloletnie użytkowanie filtrów Aquafilter, bez obawy o dostępność wkładów wymiennych i części.

  • UST-M (Polska) - Producent systemów uzdatniania wody, instalacji sanitarnych i centralnego odkurzania. Wysoka jakość produktów tej firmy została już doceniona przez tysiące Klientów naszego sklepu. Filtry odwróconej osmozy UST-M to jeden z najlepszych wyborów do uzdatniania wody w kuchni. Wyróżniające się wzornictwo oraz wysoka jakość używanych do produkcji podzespołów powodują, że systemy filtracji wody oraz inne produkty tej firmy, zdobywają uznanie w branży i są chętnie wybierane przez wymagających Klientów.

  • Top Filter (Polska) - Producent oferujący produkty o znakomitym stosunku jakości do ceny. W ofercie tej firmy znajdziecie Państwo zarówno podstawowe wkłady i filtry wody, jak i znakomite zabudowane systemy odwróconej osmozy o kompaktowych wymiarach i eleganckim wzornictwie.

  • ERIE WTC - Naszym zdaniem najlepsze zmiękczacze do wody. Obiektywnie oceniając produkty Erie, są to bardzo wysokiej jakości centralne zmiękczacze wody, które zapobiegają osadzaniu się kamienia w instalacjach wodnych oraz na armaturze i sprzęcie AGD. Zmiękczacze ERIE objęte są wieloletnią gwarancją producenta. W stosunku do rozwiązań konkurencyjnych, zmiękczacze Erie cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i niskie koszty eksploatacji. Unikalne rozwiązania techniczne zastosowane w zmiękczaczach Erie, ułatwiają samodzielną obsługę przez domowników. Niskie koszty eksploatacji osiągnięte dzięki najwyższej jakości złożom jonowymiennym, przekładają się na oszczędności. Szeroka sieć sprzedaży w Polsce, Europie i USA gwarantuje dostępność materiałów eksploatacyjnych oraz szybką reakcję serwisu w przypadkach (nielicznych) gdy konieczna jest wizyta serwisu.

  • Formaster - Znakomite rozwiązania do podstawowego uzdatniania wody. Estetyczne i funkcjonalne filtry dzbankowe, są w wielu przypadkach wystarczające do podstawowego uzdatniania wody a wręcz zalecane w przypadku korzystania z ujęć na kampingach, polach namiotowych itp.

  • John Guest - Światowa jakość najlepszych złączy do instalacji wodnych. Firma John Guest posiada w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment szybkozłączy, z których w ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wybrane elementy calowe, pozwalające wykonywać pewne łączenia na przewodach i gwintach począwszy od 1/8 cala aż po 1 cal.

  • Sterilight - Wysokiej jakości lampy bakteriobójcze UV (UV-C). Pozwalają na zabezpieczanie wewnętrznych instalacji wodnych przed skażeniem ich w wyniku przedostania się mikroorganizmów z zanieczyszczonych studni. Lampy są również stosowane w laboratoriach i akwarystyce. Wyróżniające cechy lamp UV Sterilight to bardzo wysoka jakość wykonania, wysoka sprawność (stosunek mocy pobieranej do emitowanej) oraz duże przepływy wody, odpowiednie dla mieszkań, domów jedno i wielorodzinnych oraz linii produkcyjnych).

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie własnej serii tanich produktów, które oferujemy w najniższych cenach na rynku - w naszym sklepie można zakupić montowane przez nas bądź dla naszej firmy, filtry odwróconej osmozy oraz wkłady wymienne do systemów uzdatniania wody.
 
Tym, co charakteryzuje naszą firmę, to zasada, że Klientowi staramy się zaoferować rozwiązanie adekwatne do jego potrzeb. Nie staramy się sprzedać zawsze i mimo wszystko. To, że jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu producentów, pozwala nam na wybranie optymalnego filtra do wody. Nie jesteśmy zobligowani do promowania jednej firmy - nasza propozycja to wynik analizy oczekiwań Klienta (jakość produktu, koszt eksploatacji, renoma producenta, dostęp do części i serwisu itp).
 
Właściciele i pracownicy firmy to też ludzie, którzy na co dzień dokonują różnorakich zakupów. Tak samo jak my chcemy być traktowani przez sklepy w których kupujemy, tak samo staramy się obsługiwać naszych Klientów.
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i kontaktu z nasza firmą.