Masz w koszyku: (0) szt. na kwotę: 0,00 zł

Nie wiesz co kupić? Napisz do nas

Aby się zalogować wpisz Twój adres e-mail i hasło

FCTC-L2 : Bateria zlewozmywakowa trójdrożna (woda zimna, ciepła i filtrowana)

Nasz kod: FCTC-L2

Dostępność: Mamy w magazynie


Najniższy koszt wysyłki: 0,00 zł. Szczegóły tutaj

Cena internetowa brutto
aktualna przy składaniu zamówienia
przez sklep internetowy:


650,00
Opis Produktu

Zapytaj o produkt
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
zamknij [x]
Trójdrożna bateria zlewozmywakowa, umożliwiająca podłączenie trzech źródeł wody i pobieranie jej z jednego punktu. Solidna konstrukcja wykonana ze stopów metali nieżelaznych, odporna na korozję i powleczona galwanicznie chromem.

Bateria kuchenna UST-M FCTC-L2 charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością, jakością wykonania i uniwersalnym, klasycznym wzornictwem, pasującym do większości aranżacji kuchni. Kranik posiada dwa niezależne perlatory (jeden dla wody bieżącej, drugi dla wody filtrowanej). W komplecie z baterią kuchenna znajdują się elastyczne wężyki w oplocie metalowym oraz elementy umożliwiające podłączenie standardowego przewodu z filtra wody o średnicy 1/4 cala (6,4 mm).

Przeznaczenie:

Dzięki jednej baterii zlewozmywakowej z dodatkowym podłączeniem na wodę filtrowaną, można zrezygnować z instalowania dedykowanego kranika z filtra odwróconej osmozy lub innego podzlewozmywakowego systemu uzdatniania wody. Rozwiązanie takie jest estetyczne i zarazem funkcjonalne. Zainstalowanie baterii trójdrożnej pozwala na zrezygnowanie z wykonania dodatkowego otworu w blacie lub zlewozmywaku, pod osobny kranik wody z filtra.

Zasada działania:

Bateria ma dwa osobne "kurki" - pierwszy, znajdujący się z prawej strony, to klasyczna głowica z funkcją mieszacza bieżącej wody zimnej i ciepłej. Wychylając ramię w prawo reguluje się intensywność przepływu wody a przesuwając ramię w przód i tył (od siebie i do siebie), ustala się temperaturę wody (od całkiem zimnej, poprzez mieszaną aż po całkiem gorącą). Drugi, znajdujący się z lewej strony, to obrotowa głowiczka, po przekręceniu której z osobnego perlatora wypływa woda z systemu uzdatniania wody.


Elementy składowe:

  • Bateria trójdrożna
  • Trzy wężyki podłączeniowe w oplocie metalowym (dla wody zimnej, gorącej i filtrowanej)
  • Akcesoria montażowe (w tym elementy do podłączenia wężyka od filtra wody)
  • Instrukcja

Parametry techniczne:

  • Wymiary (wysokość x szerokość): 32,5 x 28 cm
  • Kolor: chrom
  • Podłączenie do instalacji wodnej: 1/2 cala (woda zimna i gorąca), 1/4 cala (woda z filtra)