Masz w koszyku: (0) szt. na kwotę: 0,00 zł

Nie wiesz co kupić? Napisz do nas

Aby się zalogować wpisz Twój adres e-mail i hasło

AC-OM-150 : Membrana osmotyczna 150 GPD (do 565 litrów na dobę)

Nasz kod: AC-OM-150
Producent: Bluefilters GmbH

Dostępność: Wkrótce dostawa


Najniższy koszt wysyłki: 12,00 zł. Szczegóły tutaj

Cena internetowa brutto aktualna przy składaniu
zamówienia przez sklep internetowy:


Im więcej jednorazowo kupujesz,
tym niższa cena brutto za sztukę:


od 1 szt
:      189,00 zł
od 3 szt
:      179,00 zł
od 6 szt
:      169,00 zł
od 11 szt
:      159,00 złAkcesoria

Restryktor 800 do membran 150 GPD

Opis Produktu

Zapytaj o produkt
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
zamknij [x]
Membrany osmotyczne to jeden z najnowocześniejszych elementów systemów filtrujących wodę. Odwrócona osmoza polega na separacji cząsteczek wody od innych rozpuszczonych w niej związków za pomocą membrany półprzepuszczalnej - jest to proces odwrotny do naturalnego procesu osmozy zachodzącego we wszystkich żywych komórkach.

Najdokładniejsze membrany AC-OM-150 stosuje się w znakomitych systemach molekularnych Bluefilters Favorit oraz w innych filtrach RO, gdzie istotne jest możliwie dokładne uzdatnianie wody. Bluefilters AC-OM-150 to znakomite połączenie wydajności i skuteczności. Membrany idealnie sprawdzają się w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń wody - marka Bluefilters GmbH gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność filtrowania wody.

Podobnie jak w innych obszarach życia, również w elementach systemów uzdatniania wody, produkty o podobnej funkcjonalności zapewniają różną jakość i sprawność działania. Bluefilters AC-OM-150 to membrana o nieosiągalnych dla konkurencji parametrach wody uzdatnianej oraz o ogromnej wydajności. Wysoką sprawność zapewnia już od samego początku - tuż po uruchomieniu.

Membranę polecamy wymagającym Klientom, nie oszczędzającym na zdrowiu swoim i najbliższych. Standardowe wymiary membrany, pozwalają na stosowanie jej z większością dostępnych na rynku filtrów osmotycznych, które dzięki tej membranie radykalnie zwiększą sprawność i skuteczność filtracji.

Membrana zatrzymuje do 99 % rozpuszczonych w wodzie zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, metali ciężkich oraz pierwiastków radioaktywnych wielkości 0,01 mikrona.

Pół-przepuszczalna membrana osmotyczna składa się z wielu warstw nawiniętych na perforowany trzpień umieszczony wewnątrz membrany. Zanieczyszczona woda wtłaczana jest pod ciśnieniem na powierzchnię membrany, gdzie cząstki wody przenikają przez mikroskopijne pory membrany. Zanieczyszczenia zostają wydzielone i odrzucone do odpływu. Idealnie oczyszczona woda przedostaje się przez otwory do centralnego trzpienia i pod wpływem ciśnienia wypływa z membrany.

AC-OM-150 Oryginalna membrana Bluefilters GmbH wyprodukowana w fabryce w Stanach Zjednoczonych.

Membrana pasuje również do zestawów odwróconej osmozy innych producentów.

Wydajność dobowa to maksymalnie do 565 litrów idealnie czystej wody, bez zanieczyszczeń chemicznych, organicznych, radioaktywnych i mechanicznych.

W przypadku gdy membraną AC-OM-150 chcecie Państwo zastąpić swoją starą membranę o mniejszej wydajności, należy zastosować ogranicznik ścieku do membran 150 galonowych.