FRO720-GE : Profesjonalny filtr RO bez zbiornikowy (do 2700 litrów na dobę)

FRO720-GE : Profesjonalny filtr RO bez zbiornikowy (do 2700 litrów na dobę)

In stock1918.8

Mamy w magazynie

 • Cena internetowa:
 • 1 990,00 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0

Zamień kropelki na rabat

Kompletny, nowoczesny system uzdatniania wody, przeznaczonej do celów spożywczych. Urządzenie wyprodukowane przez firmę GE Water & Process Technologies z USA / Pentair, zapewnia idealnie czystą wodę spożywczą, nadającą się do picia prosto z kranu. Woda oczyszczona filtrem Merlin, swoimi parametrami przewyższa wiele wód mineralnych i zalecana jest do spożywania przez człowieka.

Cechami, które wyróżniają nową wersję filtra GE Merlin (FRO720-GE / PRF-RO), są głównie ogromna wydajność, która przy korzystaniu z wody wodociągowej lub studziennej, umożliwia pobieranie wystarczająco dużej ilości wody, bez potrzeby jej magazynowania w zbiorniku oraz niski odrzut wody brudnej i technologicznej, dzięki któremu eksploatacja jest bardzo ekonomiczna. Również niewielkie wymiary powodują, że jest to idealny wybór do lokali w których nie ma miejsca na instalowanie filtra odwróconej osmozy ze zbiornikiem.

Produkt wybierany jest głównie przez:
 • użytkowników prywatnych, z uwagi na wysoką jakość wykonania, atestowane komponenty, idealną czystość wody i niewielkie wymiary
 • przychodnie zdrowia, gabinety stomatologiczne itp, gdzie istnieje zapotrzebowanie na dostęp do idealnie czystej wody
 • gabinety kosmetyczne, które potrzebują czystej wody, nie zawierającej rozpuszczonych w niej związków podrażniających
 • bary, restauracje i kawiarnie, do przygotowywania potraw i napojów, które dzięki doskonałej bazie - czystej wodzie - zyskują smak i aromat
 • hotele, aby zapewnić gościom stały dostęp do idealnie czystej, pitnej bez gotowania wody, co pozwala zaoszczędzić znaczne środki na zakupach wody mineralnej
 • laboratoria, w których jest używana woda w przeprowadzanych analizach

Filtr osmotyczny, bezzbiornikowy Merlin, działa w oparciu o dwie, wysokiej wydajności membrany, zapewniające czystą, bezpieczną do picia również przez małe dzieci wodę. Działa skutecznie nawet przy stosunkowo niskim ciśnieniu w instalacji wodnej i nie powoduje dużych strat wody, co ma miejsce w klasycznych filtrach RO ze zbiornikiem ciśnieniowym. Filtr Merlin można doposażyć w dodatkowy zbiornik (np. 80-cio litrowy), jednak sens jego instalowania występuje wyłącznie wówczas, gdy w krótkiej chwili oczekujemy kilkudziesięciu litrów wody pitnej. Klasyczna wydajność równa prawie dwóm litrom wody na minutę, jest całkowicie wystarczająca do typowych zastosowań (do 2700 litrów na dobę przy ciągłej pracy).

Filtr dostarczamy kompletny, z wszystkimi akcesoriami montażowymi, kranikiem, wkładami i membranami oraz instrukcją montażu.

Wymiary kompletnego urządzenia:

długość: 52 cm
wysokość: 28 cm
szerosość: 25 cm

 • Ocena: Ocena 5

  Najlepszy filtr do mycia okien dla firm usługowych!

  Dodano:

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

Wpisz kod widoczny na obrazku

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od rękiProdukt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dniProduktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producentaProduktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienieProduktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
FRO720-GE : Profesjonalny filtr RO bez zbiornikowy (do 2700 litrów na dobę)

Inne produkty z tej kategorii

AIRO-A-600 : Profesjonalny filtr RO bez zbiornikowy (do 2200 litrów na dobę)

AIRO-A-600 : Profesjonalny filtr RO bez zbiornikowy (do 2200 litrów na dobę)

Producent: FITaqua

Na zamówienie

Cena internetowa: 3 999,00 zł

More

Nowa wersja filtra do wody AIRO-A-600, dedykowana do domów, gastronomii i innych miejsc, w których potrzebna jest duża ilość czystej wody z zachowaniem niewielkiej przestrzeni potrzebnej na zainstalowanie systemu uzdatniania wody. Produkt FITaqua AIRO-A-600, to skuteczny filtr odwróconej osmozy, nie wymagający do pracy zbiornika ciśnieniowego. Zajmuje niewiele miejsca a eksploatacja jest wyjątkowo prosta. Polecamy!

More info