Masz w koszyku: (0) szt. na kwotę: 0,00 zł

Nie wiesz co kupić? Napisz do nas

Aby się zalogować wpisz Twój adres e-mail i hasło

FRO720-GE : Profesjonalny filtr RO bez zbiornikowy (do 2700 litrów na dobę)

Nasz kod: FRO720-GE
Producent: GE Water & Process Tech.

Dostępność: Mamy w magazynie


Najniższy koszt wysyłki: 0,00 zł. Szczegóły tutaj

Cena internetowa brutto aktualna przy składaniu
zamówienia przez sklep internetowy:

1 990,00
Opis Produktu

Zapytaj o produkt
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
zamknij [x]
Kompletny, nowoczesny system uzdatniania wody, przeznaczonej do celów spożywczych. Urządzenie wyprodukowane przez firmę GE Water & Process Technologies z USA / Pentair, zapewnia idealnie czystą wodę spożywczą, nadającą się do picia prosto z kranu. Woda oczyszczona filtrem Merlin, swoimi parametrami przewyższa wiele wód mineralnych i zalecana jest do spożywania przez człowieka.

Cechami, które wyróżniają nową wersję filtra GE Merlin (FRO720-GE / PRF-RO), są głównie ogromna wydajność, która przy korzystaniu z wody wodociągowej lub studziennej, umożliwia pobieranie wystarczająco dużej ilości wody, bez potrzeby jej magazynowania w zbiorniku oraz niski odrzut wody brudnej i technologicznej, dzięki któremu eksploatacja jest bardzo ekonomiczna. Również niewielkie wymiary powodują, że jest to idealny wybór do lokali w których nie ma miejsca na instalowanie filtra odwróconej osmozy ze zbiornikiem.

Produkt wybierany jest głównie przez:
  • użytkowników prywatnych, z uwagi na wysoką jakość wykonania, atestowane komponenty, idealną czystość wody i niewielkie wymiary
  • przychodnie zdrowia, gabinety stomatologiczne itp, gdzie istnieje zapotrzebowanie na dostęp do idealnie czystej wody
  • gabinety kosmetyczne, które potrzebują czystej wody, nie zawierającej rozpuszczonych w niej związków podrażniających
  • bary, restauracje i kawiarnie, do przygotowywania potraw i napojów, które dzięki doskonałej bazie - czystej wodzie - zyskują smak i aromat
  • hotele, aby zapewnić gościom stały dostęp do idealnie czystej, pitnej bez gotowania wody, co pozwala zaoszczędzić znaczne środki na zakupach wody mineralnej
  • laboratoria, w których jest używana woda w przeprowadzanych analizach

Filtr osmotyczny, bezzbiornikowy Merlin, działa w oparciu o dwie, wysokiej wydajności membrany, zapewniające czystą, bezpieczną do picia również przez małe dzieci wodę. Działa skutecznie nawet przy stosunkowo niskim ciśnieniu w instalacji wodnej i nie powoduje dużych strat wody, co ma miejsce w klasycznych filtrach RO ze zbiornikiem ciśnieniowym. Filtr Merlin można doposażyć w dodatkowy zbiornik (np. 80-cio litrowy), jednak sens jego instalowania występuje wyłącznie wówczas, gdy w krótkiej chwili oczekujemy kilkudziesięciu litrów wody pitnej. Klasyczna wydajność równa prawie dwóm litrom wody na minutę, jest całkowicie wystarczająca do typowych zastosowań (do 2700 litrów na dobę przy ciągłej pracy).

Filtr dostarczamy kompletny, z wszystkimi akcesoriami montażowymi, kranikiem, wkładami i membranami oraz instrukcją montażu.

Wymiary kompletnego urządzenia:

długość: 52 cm
wysokość: 28 cm
szerosość: 25 cmProdukty pokrewne

FRO720-ZP : Zawór zasilający do GE Merlin / FRO720-GE 1/2 cala

FRO720-ZP : Zawór zasilający do GE Merlin / FRO720-GE 1/2 cala

Zawór umożliwiający wpięcie się do już istniejącej instalacji wodnej 1/2 cala i zasilenie filtra wody przez wężyk 1/2 cala. Stosowany głównie do podłączenia systemu FRO720-GE do instalacji wodnej. Przepływ wody zrealizowany na gwintach 1/2 cala gz x 1/2 cala gw. Zasilanie filtra wody poprzez szybkozłącze na wężyk 1/2 cala.

Cena internetowa brutto: 99,00 zł

FRO-360M : Membrana TLC-350 IND GE Osmonics do filtra Merlin

FRO-360M : Membrana TLC-350 IND GE Osmonics do filtra Merlin

Oryginalna membrana GE Osmonics TLC-350 IND / FRO-360M do systemu uzdatniania wody spożywczej i przemysłowej GE MERLIN. Membrana dostarczana w fabrycznym opakowaniu foliowym. Bardzo duża wydajność pozwala na uzyskanie z jednej membrany maksymalnie 360 galonów na dobę (do około 1350 litrów). W systemie GE MERLIN znajdują się dwie identyczne membrany, które powinny być wymieniane jednocześnie. Żywotność membrany jest zależna od parametrów wody uzdatnianej (średnio 3-5 lat).

Cena internetowa brutto: 499,00 zł

PREFILTER-MERLIN-Z : Wkład węglowy 1237460 blok węglowy do GE MERLIN

PREFILTER-MERLIN-Z : Wkład węglowy 1237460 blok węglowy do GE MERLIN

Wkład węglowy - blok węglowy, dedykowany do filtra GE MERLIN. Usuwa zanieczyszczenia organiczne, chlor, fenole, benzen, węglowodory aromatyczne i pestycydy oraz zanieczyszczenia mechaniczne do wielkości 3 mikron. Zamiennik wkładu GE (Pre Filter Merlin 1237460), wykonany jest z węgla aktywowanego, uformowanego w postaci spiekanego bloku węglowego. Żywotność typowa to 3-6 miesięcy.

Cena internetowa brutto:

Cena internetowa od: 55,00 zł
52,00 zł
49,00 zł
46,00 zł

PRE FILTER MERLIN : Wkład węglowy 1237460 blok węglowy do GE MERLIN

PRE FILTER MERLIN : Wkład węglowy 1237460 blok węglowy do GE MERLIN

Wkład węglowy - blok węglowy, dedykowany do filtra GE MERLIN. Usuwa zanieczyszczenia organiczne, chlor, fenole, benzen, węglowodory aromatyczne i pestycydy oraz zanieczyszczenia mechaniczne do wielkości 3 mikron. Oryginalny wkład GE (Pre Filter Merlin 1237460), wykonany jest z węgla aktywowanego, uformowanego w postaci spiekanego bloku węglowego. Żywotność typowa to 3-6 miesięcy.

Cena internetowa brutto:

Cena internetowa od: 99,00 zł
96,00 zł
93,00 zł
91,00 zł

POST FILTER MERLIN : Filtr węglowy 1244746  końcowy szlifujący do GE MERLIN

POST FILTER MERLIN : Filtr węglowy 1244746 końcowy szlifujący do GE MERLIN

Wkład węglowy "szlifujący", dedykowany do filtra GE MERLIN. Stanowi końcowy etap uzdatniania wody, klarując ją. Oryginalny wkład GE (Post Filter Merlin 1244746), wypełniony węglem aktywowanym z końcowym filtrem cząstek stałych. Żywotność typowa to 6-12 miesięcy. Podłączenie z mechanizmem szybkozłączka (JG) 3/8 cala.

Cena internetowa brutto:

Cena internetowa od: 79,00 zł
76,00 zł
73,00 zł
70,00 zł