Kuchenna FITaqua/Amii

Kuchenna FITaqua/Amii
Polski producent filtrów do wody, firma AMII sp. z o.o., oferuje szeroki wybór filtrów wody dla użytkowników domowych oraz do zastosowań profesjonalnych (przemysłowych/produkcyjnych). Filtry odwróconej osmozy tego producenta wykonywane są z wysokiej jakości komponentów. Produkcja odbywa się w Polsce. Marka FITaqua należąca do firmy AMII znana jest z przystępnych cen i jakości.

ARO-5 : Osmoza FITaqua RO5

ARO-5 : Osmoza FITaqua RO5

Producent: FITaqua

Czekamy na dostawę

-25%

Cena internetowa: 449,00 zł

More

Filtr do uzdatniania wody spożywczej metodą odwróconej osmozy. Filtr wody spożywczej, oczyszczający ją w stopniu, który pozwala na spożywanie wody prosto z kranu (dla wody wodociągowej). Ekonomiczne rozwiązanie dla osób chcących nabyć produkt znanej, polskiej firmy FITaqua. Filtr zapewnia znakomite usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych, chemicznych i biologicznych. Dostarczany w komplecie z wkładami i akcesoriami montażowymi. Gwarancja konsumencka dwa lata. Polecamy!

More info

ARO-5-P : Osmoza FITaqua RO5 z pompą

ARO-5-P : Osmoza FITaqua RO5 z pompą

Producent: FITaqua

Mamy w magazynie

-19%

Cena internetowa: 649,00 zł

More

Filtr działający na zasadzie odwróconej osmozy, czyli najskuteczniejszej metodzie uzdatniania wody do celów spożywczych. Wersja z pompą elektryczną wspomagającą działanie membrany półprzepuszczalnej w przypadku niskiego ciśnienia w instalacji wodnej. Produkt firmy Amii oferowany pod jej marką handlową FITaqua. Linia produkcyjna znajduje się w Polsce. Model ARO-5-P.

More info

ARO-6 : Osmoza FITaqua RO6 z mineralizacją

ARO-6 : Osmoza FITaqua RO6 z mineralizacją

Producent: FITaqua

Czekamy na dostawę

Cena internetowa: 699,00 zł

More

Osmotyczny filtr uzdatniania wody spożywczej FITaqua ARO-6-FTA. Filtr wody spożywczej, oczyszczający ją w stopniu, który pozwala na spożywanie wody prosto z kranu. Końcowa mineralizacja wody, nasyca ją minerałami (m.in. wapniem, potasem i magnezem) w stopniu podobnym do wody mineralnej, niskozmineralizowanej. Tani, polski produkt ze znakomitym mineralizatorem niskosodowym, który produkuje wodę nasyconą minerałami w stopniu porównywalnym z wodami butelkowanymi.

More info